Jezevcik Kamil
Jezevcik Kamil
Aktuality O Kapele Koncerty Stahujte si, slipy a tanga z ladnych boku Kontakty Pokec Galerie Shopák Odkazy

KDO JSME

Jestli chcete vědět něco navíc klikněte si na jednotlivé fotky :
Zuzka Joey Mishka Ewe Klara

KAMILOVA HISTERIE

Snily jsme o vlastní kapele, kde nebudeme muset hrát přesně a zpívat harmonicky, tak jsme se konečně někdy v září roku dvatisíce5 poprvé sešly ve zkušebně na faře mělnickýho kostela ve složení Zuzka-Eva-Klára. Nepamatuju si přesně, co jsme tenkrát dělaly, ale myslim, že nic. Pak jsme ještě pár zkoušek nedělaly nic, ale byly jsme ambiciózní. Byly jsme taky šťastný, že jsme v kapele.

Proč byl ze seznamu možnejch názvů typu Genitální opar, Krávy Ve při, Dlouhou zelenou tyčí nebo Pánské spodky dlouhé vybranej Jezevčík Kamil mi není pořád jasný :)

No, takže asi tak půl roku jsme mimo nadávání na zimu ve zkušebně (míň stupňů než venku) zase nic moc nedělaly

Pak jsme to chtěly začít brát vážně. Asi v lednu dvatisíce6 jsme začaly pomocí „vizitek“ shánět kytaristu, a když se nikdo ,hm, nehlásil, odvážily jsme se oslovit Míšu, která vypadala zle:). Je ale hodná a hraje s námi doteď:)

Když jsme měly 3 „skladby“, vylezly jsme před lidi v koutě Mělnický hospody u Hanze. Pamatuju si, že lidi byli blízko a že jsem byla rudá.

Další koncert byl v Narcisu s Los Blbcos, Taky Řešení a Borky Kempelen. Už jsme hrály 6 věcí. Pamatuju si barevný balónky, že bylo plno, že Pípa cedil, že jsem zase byla rudá a že byla skvělá afterparty…

Časem následovalo další hraní po hospodách (ne zas tak moc) a pak letní prázdniny, kdy odjel Kamil na dva měsíce na Kamčatku, takže jsme nemohly zkoušet.

Když se v září vrátil, povyprávěl nám na pár zkouškách o dorozumívání tuleňů, zase jsme začaly zkoušet, a dokonce do kapely v říjnu přibyl na druhou kytaru Michal Srba. Teoreticky na měsíc a něco, prakticky na jednu zkoušku, aby nám ukázal svůj novej popruh:)

Takže teď jsme zase čtyři , ale kdyby s námi nějakej/ká perspektivní kytarista/tka chtěl/a hrát, tak do nový zkušebny, kde je teplo a občas dorty z rodinnejch oslav, se ještě vejde.

Současnost je taková, že pokračujeme v křivym hraní a zpěvu co se dá (ne zas tak moc).

Nedá mi to neuvíst nedávnou akci na Kovárně v Želízích se Svindlem a The Fialkama, kde jsme zahrály sice příšerně příšerně, ale zbytek akce byl jako vždy (až na lehkej problém s majitelem a jeho stolem) tyjosuper.

Nadšení fanoušci (nebo zlomyslní hajzlové) nám teď můžou přát, abysme neudělaly přijímačky na školy do Brna a podobně, což by byl zřejmě konec Jezevčíka a nástup už netrpělivě třesoucího se revivalu Jezevec :)

 Jezev? Kamil
(c)2006-2007 Jezevčík Kamil | web od raist.cz